четвер, 12 січня 2012 р.

ДЗЕРКАЛО ПИСЬМЕННИЦЬКОЇ ДУШІ


                       

       Колись в одній зі своїх публіцистичних статей Євген Гуцало писав:
 “Книга – завжди дзеркало, в якому відбивається не тільки дійсність, а й особа самого автора: з його життєвим досвідом, мистецькими здібностями, розумінням суспільних функцій літератури”.
        Надзвичайно слушно сказано! І яке щастя, що життєвий досвід самого письменника, помножений на багатющі мистецькі здібності, тобто талант, переплавився у твори, що увійшли до золотої скарбниці сучасної української літератури, де відтворено, мов у дзеркалі, правду людського буття на нашій землі.
        Пропонуємо Вашій увазі книжкову    виставку                                                        
  "Чарівна сила таланту"                  присвячену 75 річниці від дня народження Євгена Гуцала – відомого українського письменника.
          На виставці широко представлені твори письменника та література про його життя та творчість. Його книги  – це “письмо землі”, “хрестоматія народу”. Євген Гуцало, можливо, чи не найпильніше із сучасних українських прозаїків вдивляється в дзеркало природи заради єдиного, найсокровеннішого – заради відтворення правди людського буття, в ім’я облагородження і возвеличення людини-трудівника.
          Сподіваємося, що чудова проза Євгена Гуцала не залишить байдужими сучасну українську молодь, для якої життя та побут повоєнного села є чимось екзотичним і неймовірно далеким. Та й людські почуття не мають віку, а мова, якою написані твори буде зрозумілою доти, доки житимуть у цьому світі українці, які люблять і шанують рідну землю, рідне слово, рідний народ.
          Найголовніша мрія його життя здійснилася: Євген Гуцало своєю творчістю впевнено увійшов до когорти провідних письменників України, таким набутком може пишатися будь-яка література світу.


Твори в 5 т. Т.1 Оповідання, новели  . Обкладинка.
Блуд Україна: розпуста і виродження  . Обкладинка.                                              
Олень Август Оповідання. Повість  . Обкладинка.

1 коментар:

  1. Сподобалося ваше подання книг. Це дає уявлення про них і допоможе читачам зробити вибір.

    ВідповістиВидалити

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...