вівторок, 20 листопада 2012 р.

ПОЕТ-ПІСНЯР


  Кажуть, що українська пісня від Бога…

Цю народну аксіому беззастережно можна спроектувати на широку панораму поетичної творчості Михайла Ткача в жанрі популярної пісні. Навряд чи так вже й густо в історичному огляді на імена таких творчих особистостей, кому нинішнє покоління п’ятидесятилітніх може сказати, що з дитинства виростало на ліричних піснях сивочолого сьогодні митця. Його романтично неповторна „Марічка“, „Ясени“, „Прилетіла ластівка“, „Сину, качки летять“ саме з того пісенного ряду, що незабутньо проглядається з відстані історичної пам’яті. Згадайте їх і Ви одразу відчуєте лагідну і водночас життєрадісну атмосферу пісні, політ душі  у світ дитинства, до рідних дерев на обрії, до рідної хати, до материнських рук , а також у ті тривожні вечори, коли замість коханої дівчини до Вас промовляє „сніг на зеленому листі“.       Більшість пісень створено у співпраці Михайла Ткача  і Олександра Білаша.

Ми пропонуємо Вашій увазі книжкову виставку

     „Великий майсер     пісенного слова“ , 
яка присвячена 80-річчю
від дня народження поета-пісняра Михайла Ткача.

Поетичні збірки письменника ми розмістили у розділі:
„ Всі мої дороги,
                 Всі мої тривоги… “

Другий розділ виставки „ Пісня – моя доля “ складають книги та статті про життя і творчість відомого поета.

Найважливішим доказом, що його поезія з музикою композиторів є справжнім мистецтвом, я вважаю факт її народного розповсюдження, сприйняття і відтворення в народі його пісень.

Завітайте до нас на „вогник“!!! 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...