вівторок, 27 листопада 2012 р.

Лауреати Нобелівської премії в галузі літератури.


УВАГА!!!  ЦІКАВІ  КНИГИ!!!


Чи замислювались Ви над тим, що таке історія людства, в чому полягає її сенс? Адже кожну особистість, мислячу, чутливу істоту, оточує світ людей, об’єднаних в суспільство, природа, жива й нежива, рослини і тварини, каміння й водоймища, зірки і небо – всесвіт, часткою якого вона є, і водночас завдяки своїй здатності мислити почувається виділеною, відокремленою від решти людей, відмінною від них. Мабуть історія людства – це і є процес взаємин людини зі світом, а вся суспільна думка відтак і спрямована на осмислення людини як частки природи.

Безперечно, література не може не бути пов’язана з реальністю соціуму, світу, людською історією, суспільною практикою, наукою, технікою.

Перед Вами чудові книги, які побачили світ у видавництві „Фоліо“. А об’єднує їх те, що автори цих книглауреати Нобелівської премії в галузі літератури. Це всесвітньо відомі іменаГерман ГЕССЕ, Пер ЛАГЕРКВІСТ, Дж. М. КУТЗЕЕ, Ельфріда ЄЛІНЕК, Жан-Марі ЛЕ КЛЕЗІО, Герта МЮЛЛЕР  та інші.

Великий позитив    книги видані українською мовою !!!

 Ці твори про життя  ХХ століття – буремного, трагічного, напрочуд складного і неоднозначного. Герої цих книг жили в тому часі. Вони  не лише відчували красу та складність життя, а й прагнули збагнути внутрішні закони, за якими з хаосу буття витворюється космос мистецтва.
Відтепер уже ХХ століття – історія, а життя починає підкорюватися новим законам і ритмам, безупинно просуваючись усе далі й далі…

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...