понеділок, 21 січня 2013 р.

Клуб за інтересами


Пси  клуб „Твій світ“ 

Вчора відбулося чергове засідання
 клубу за інтересами „Твій світ“. 
Ми грали гру „Мафія“.
Мафія“— салонна командна психологічна покрокова рольова гра з детективним сюжетом, яка моделює боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості проти неорганізованої більшості. Ця гра розвиває здібності та навички, необхідні для ефективної взаємодії з навколишнім світом: логіка, спостережливість, уміння розпізнавати брехню, ораторське мистецтво, стресостійкість, лідерські якості, навички прийняття рішень, навчає вмінню переконувати.
 Присутні грали вперше, але всіх гра захопила і сподобалась.Кожен виніс для себе певні уроки, поставив певні завдання...Ось деякі відповіді на одне запитання:"Які враження від першої гри і чого чекаєте від наступної?":
І.В. :Сподобалося. Хотілося б осягнути науку переконувати.
В.Т.: Прикольно! Подобається спостерігати за присутніми, хотіла б навчитися стримувати свої емоції.
Н.Х.: Дуже сподобалося! Цікаво, захоплююче, азартно! Хотіла б навчитися краще розумітися в людях. Я, думаю, в процесі  рольової гри цього можна досягнути.

А ми сподіваємося, що відповіді учасників гри були щирими і ... до нової зустрічі в ігровому колі, яка відбудеться                                        27 лютого о 16 годині.        
                                   Ч Е К А Є М О Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...