понеділок, 11 лютого 2013 р.

Здоровий спосіб життя
Правда про алкоголізм

Назва: Етиловий спирт або етанол

Формула: С2Н5ОН

Фізичні властивості: Етанол – рідина, яка легша за воду, має специфічний запах. За дією на організм є наркотиком. В невеликих дозах спричиняє наркотичне сп’яніння, у великих – навіть смерть.

В Україні щороку через алкоголь помирає понад 40 тисяч людей. Це близько 8 тисяч отруєнь алкоголем, 8 тисяч – кардіопатій і решта – це всі інші захворювання, а також нещасні випадки, які трапляються через вживання алкоголю : куріння в ліжку в нетверезому стані, ДТП тощо.

Дуже часто люди говорять, що п’ють для того, щоб втопити в горілці горе, зняти стрес або побороти втому. Проте в жодній з перерахованих ситуацій алкоголь не допомагає.

 Пити для того, щоб втопити горе – це не що інше, як втеча від проблеми.

Одним з напрямів діяльності клубу за інтересами „Твій світ“ є популяризація здорового способу життя. Організовує і проводить цю роботу Волинське православне братство тверезості імені святого праведного Іоанна Кронштадтського, яке очолює отець Степан Ярема:„ Найголовніше у боротьбі з пияцтвом – профілактика його. Потрібно захистити наше підростаюче покоління від цього лиха. І тут не може бути байдужих“. Серед заходів, які проводить братство є організація різних антиалкогольних акцій серед студентів вузів та учнівської молоді. Власне для цього  і діє „Школа тверезості“ в рамках нашого клубу:
-        для алкозалежних;
-        для тих, хто хоче жити тверезо;
-        для тих, хто живе тверезо.

Заходьте, цікавтеся, ми відкриті для Вас!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...