пʼятниця, 15 лютого 2013 р.

Особистість


Особливим та унікальним  явищем у Всесвіті є людина. Кожна особистість є водночас і людина, і громадянин, але не кожна людина у своїх суспільних зв’язках і вчинках виявляється як особистість...
Ми пропонуємо Вам ознайомитися з книжковою виставкою
„Життя. Особистість. Гармонія“ Книги на виставці представлені в трьох розділах:             „Загадковий світ людини“ ,  „Розвиток   особистості“„Духовний саморозвиток і духовне здоров’я   особистості "  
Досягнення гармонії душі і тіла – заповітна мрія багатьох поколінь людей. Чи є загальні правила, закономірності досягнення такої гармонії? У чому сенс життя? Живемо ми для того, щоб їсти, чи їмо для того, щоб жити? Що означає жити по-людському? В чому сутність людини?  На всі ці запитання можна знайти відповіді у книгах і статтях з періодичних видань, які представлені на полицях виставки.Розуміння людини як єдності біологічного, соціального і духовного дає можливість відповісти на запитання: що означає „жити як людина“? Не лише сито, не лише відповідально, не лише духовно, а так, щоб фізична досконалість, соціальна зрілість і внутрішня духовність постійно взаємодоповнювали одна одну.    
                                                


      
 Саморозвиток людини завдяки саморозвитку Всесвіту,  через діалог унікальності, свободи та універсальності – у цьому вищий сенс життя людини.
А як Ви визначаєте сенс власного життя?

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...