середа, 26 червня 2013 р.

Наркоманія : міфи та реальність!!!!Сьогодні перед очима багатьох молодих людей через друзів, пресу, телебачення, Інтернет створюється ілюзія про наркотики. Ми дивимося та слухаємо ці міфи і згодом починаємо в них вірити. А коли, знесилені, прибігаємо до мети, то нарешті починаємо розуміти, що це лише обман і шлях до самознищення.
1 міф. „У житті потрібно спробувати все, в тому числі і наркотики“.
Ця фраза правдивіше звучатиме ось так: У житті потрібно спробувати наркотики, а від усього іншого відмовитись. Тому що після спроби наркотиків навряд чи ви захочете (а головне – зможете) спробувати щось інше.
Та чи потрібно в цьому житті пробувати все? На багатьох речах так і написано: Не залазь – уб’є або Не пий – отрута. А якщо хочеться спробувати все, то стрибніть, наприклад, з парасолею в руках із 9-поверхового будинку. Страшно!? Значить, не все в цьому житті потрібно пробувати. А чи не варто занести й наркотики до цих заборонених речей?
2 міф. „Можна вживати наркотики з „головою“ і не залежати від них“.
Ви бачили коли-небудь наркомана з „головою“? Запитайте в нього, чи хотів він, починаючи вживати наркотики, докотитися до такого? Люди, які говорять, що від наркотиків можна бути незалежним, не знають, що залежність буває двох видів: фізична, психологічна або духовна. А позбутися цієї залежності, ох як тяжко!!
3 міф. „Я буду вживати лише легкі наркотики, а вони повністю безпечні“.
Взагалі чи можна назвати наркотик легким, якщо від нього помирають або втрачають розум? А якщо додати до цього переліку появу психологічної залежності, то немає жодного сумніву: поділ наркотиків на важкі та легкі – це просто міф.
Детальніше з темою наркотиків, наркотичної залежності можна ознайомитися відвідавши книжкову виставку Наркоманія: міфи та реальність.
Експозиція виставки відкрита у відділі міського абонементу і містить два розділи: „Різні шляхи у безодню“ та „Наркоторгівля – проблема сьогодення“.
ЗАПРОШУЄМО, відвідати нашу виставку!!!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...