понеділок, 3 лютого 2014 р.

„Золото душі не розміняв“


3 лютого 2014 року в актовій залі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбувся літературний вечір „Золото душі не розміняв“ присвячений 150 річниці від дня народження українського письменника, перекладача, гумориста, сатирика, автора прозових фейлетонів, талановитого драматурга Володимира Самійленка.
Ведуча Вікторія Яринюк
Ведуча Іванна Волох
Він написав чудові поетичні твори „Грішниця“, „Ридання душі“, „Переспів“, „Українська мова“ та ін. Друкувався на сторінках Львівських видань „Зоря“, „Правда“, Київських газет „Громадська думка“, „Рада“ і журнал „Шершень“. Працював у містах Львові, Чернігові, Добрянці, Миргороді, Києві.
Нащадки завдячують йому перекладам творів французького комедіографа Ж.Б. Мольєра „Тартюф“, „Скупар“, „Шлюб з примусу“ . В архіві письменника знаходиться також майстерний, так і не опублікований переклад трагедії О.К. Толстого „Цар Федір Іванович“.
Письменник Микола Мартинюк
 Ірина Пантолік
Тетяна Бордунова
Олександр Остапюк
 Ведучими вечора були працівники відділу міського абонементу Іванна Волох, Вікторія Яринюк. Художні тексти прозвучали у виконанні бібліотекарів цього ж відділу Тетяни Бордунової, Ірини Пантолік та студента І курсу Волинського технікуму НУХТ Олександра Остапюка. До виступу був запрошений волинський письменник, науковець, видавець Микола Мартинюк, який у 2000 році в Інституті літератури НАН України захистив дисертацію на тему Своєрідність художнього втілення національної ідеї у творчості Володимира Самійленка“.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...