субота, 22 березня 2014 р.

„І виводив він душі з пітьми“


Юрій Мушкетик – визначний майстер сучасної української прози. За три десятиліття літературної праці ним опубліковано більше десяти романів, написано кілька п’єс. Його твори, пошуки та прагнення націлені на "глибинні пласти людського", котрий він дедалі успішніше прагне відкрити в характері, внутрішньому світі сучасника, в усьому змісті людського способу життя.
У своїх творах Ю.Мушкетик намагається осмислити роль та місце людини в процесі складних суспільних змін, розкрити глибини характерів визначних постатей національної історії. Основною рисою творчості письменника є те, що він прагне допомогти людині знайти істину, пізнати саму себе і світ довкола.
Кращі твори письменника спонукають до широких творчих роздумів; критика підключає їх до дискусій з приводу важливих назрілих проблем, характерних явищ, провідних тенденцій розвитку багатопланової тематики української літератури.
Більш детальну інформацію про творчість письменника можна отримати в відділі міського абонементу, в якому діє виставка „І виводив він душі з пітьми“ (85 років від дня народження українського пописьменника)

ЗАПРОШУЄМО, відвідати нашу виставку!!!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...