четвер, 21 серпня 2014 р.

„Павло Загребельний у координатах миті та вічності“„Громадянська позиція  Павла Загребельного завжди була і буде прикладом для українців, а творчість надихатиме до дій...“
Віктор Ющенко
Ім’я Павла Архиповича Загребельного є не тільки важливою складовою сучасної української літератури, а й знаковим пунктом свідомості кожної людини, що вміє і любить читати. На романах цього письменника зросло кілька поколінь українців. У радянські часи твори Загребельного перекладалися, масово видавалися й розповсюджувалися неймовірними, як на сьогоднішній день, тиражами. Загальний тираж доробку письменника оцінюють у близько 15 млн. книжок, що оприлюднені понад 20-ма мовами.
Загребельний, напевно, єдиний автор старшого покоління, книжки якого залишаються напрочуд актуальними й популярними сьогодні.
Пам’яті українського письменника присвячена виставка Павло Загребельний у координатах миті та вічності (90 років від дня народження українського письменника), яка діє у відділі міського абонементу.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...