середа, 10 вересня 2014 р.

Зустріч з Михайлом Слабошпицьким"Михайло Слабошпицький – це водна буря, глибинна течія, яка не дає замутитися українству", – так сказав про українського прозаїка, критика, літературознавця, публіциста, громадського діяча, виконавчого директора Ліги українських меценатів, директора видавництва "Ярославів вал" Дмитро Іванов, головний редактор газети "Гарт".
10 вересня Михайло Слабошпицький завітав до ВДОУНБ імені Олени Пчілки, де зібралися науковці, журналісти, студенти, волинські письменники.
На зустрічі Михайло Слабошпицький поділився з присутніми своїми поглядами про стан сучасної української літератури та відповів на запитання читачів. Автор також розповів про свою нову книгу, (доповнене видання) "Що записано в книгу життя. Михайло Коцюбинський та інші" роман на основі спогадів, листів.
Також Михайло Слабошпицький презентував книги волинських письменників: Івана Корсака, Василя Слапчука, Василя Простапчука, які друкуються в видавництві „Ярославів вал“ На завершення презентації автор подарував бібліотеці книги, залишив автограф шанувальникам його творчості.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...