четвер, 12 березня 2015 р.

„Письменницький код Юрія Андруховича”12 березня 2015 року в  Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки, відділ міського абонементу організував презентацію книжкової виставки Письменницький код Юрія Андруховича”.
Юрій Андрухович – лауреат багатьох літературних премій. Зокрема: літературної премії драматурга Рея Лапіки – американця, українського походження, Міжнародної премії ім. Гердера, спеціальної премії в рамках нагородження Премією Світу ім. Еріха-Марії Ремарка від німецького міста Оснабрюк, премії „За європейське взаєморозуміння”. Премія імені Ханни Арендт (2014 р.) – нагорода Андруховичу за участь у протестах, що розгорталися в Україні, починаючи з листопада 2013 року, а також за збірку есеїв про Майдан та Революцію Гідності, яка нещодавно побачила світ у Німеччині.  
Ведучими вечора були працівники книгозбірні : Марія Сидорова, Тетяна Бордунова, поезія прозвучала у виконанні : Іванни Волох та Вікторії Яринюк.

Ведучі вечора Сидорова М. та Бордунова Т.

Яринюк Вікторія

Волох Іванна

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...