вівторок, 15 вересня 2015 р.

ФОРУМ ВИДАВЦІВ10-13 вересня 2015 року Львів перетворився на Форум видавців, авторів, друкарів, бібліотекарів, перекладачів, журналістів, освітян, а також читачів.
Вперше Форум видавців набув міжнародного рівня, так як його відвідали автори з  Китаю, Єгипту, а також з Білорусі, Бразилії, Естонії, Ізраїлю, Латвії, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Росії, Сербії, Фінляндії, Франції.
Волинська ДОУНБ імені Олени Пчілки теж долучилася до такої події. Працівники книгозбірні 11 вересня відвідали книжковий форум.
Як завжди Львів привітно зустрічав гостей. Із собою додому бібліотекарі привезли, крім літератури, масу нових вражень, як від краси Львова, так і від книжкового форуму, де працівники ознайомилися з цікавою літературою, отримали позитив від спілкування з авторами. Також бібліотекарі побували в гостях у колег Львівської обласної бібліотеки для дітей, де їх привітно зустрів колектив книгозбірні на чолі з  її директором.
Дякуємо організаторам книжкового форуму за подароване свято та колективу бібліотеки за організовану екскурсію, а місту Лева – за гостинну зустріч і смачну каву. 

Немає коментарів:

Дописати коментар