четвер, 17 вересня 2015 р.

„Сцена – мій кумир, театр – священний храм для мене”

17 вересня минає 170 років від дня народження Івана Карповича Тобілевича (Іван Карпенко-Карий) видатного драматурга, актора, одного з основоположників українського професійного театру, який своєю творчістю збагатив нашу літературу і мистецтво, підніс їх на вищий рівень.
В актовій залі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відділ міського абонементу провів тематичний вечір  Сцена – мій кумир, театр – священний храм для мене”, присвячений 170-річчю від дня народження І. Карпенка-Карого, українського драматурга,  режисера, театрального діяча.
До участі була запрошена заслужена артистка України Лариса Зеленова, яка з цікавістю розповіла про роботу над ролями в п'єсах Карпенка-Карого.
Про життя в засланні драматурга розповіла Тетяна Степанюк, викладач української мови та літератури Волинського технікуму національного університету харчових технологій.
 Ведучими вечора були – завідувач відділу міського абонементу Іванна Волох та бібліотекар цього ж відділу Марія Сидорова.
Читала поезію – головний бібліотекар відділу міського абонементу Вікторія Яринюк.
         На вечорі була представлена книжкова виставка «Не зміліє пам'яті криниця», на якій еспонувалися твори Карпенка-Карого та література про його життя і творчість. Більш детально з виставкою можна ознайомитися у відділі міського абонементу. ЗАПРОШУЄМО.ЧЕКАЄМО.
Ведучі вечора

Тетяна Степанюк

Лариса Зеленова

Яринюк Вікторія
Глядачі вечора студенти ВТ НУХТ

Пантолік Ірина біля виставки1 коментар:

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...