понеділок, 12 жовтня 2015 р.

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

       Результат пошуку зображень за запитом "день захисника вітчизни в україні 14 жовтня"
        14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва, ми вперше будемо святкувати День захисника України. Сьогодні справа захисту української незалежності згуртувала і кадрових військових, і добровольців, і волонтерів.  Це також день пам'яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності. Гасло цьогорічного святкування – "Сила нескорених"
       Напередодні цього свята 12 жовтня працівники відділу міського абонементу спільно з благодійним фондом "Новий Луцьк" та інститутом мистецтв СНУ імені Лесі Українки завітали до пацієнтів Волинського обласного госпіталю для інвалідів війни з привітаннями. З нагоди свята було проведено годину патріотичної поезії "Без нації немає України", де прозвучали вірші сучасних українських авторів. А також для присутніх співали:  Інна Кириченко, Ірина Скубій, Олександра Лукащук та брати Ленартовичі.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...