четвер, 3 грудня 2015 р.

Зустріч з Володимиром Шовкошитним2 грудня 2015 року користувачі та працівники Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки мали чудову нагоду зустрітися з Володимиром Шовкошитним — українським поетом, прозаїком, публіцистом, громадським, політичним та державним діячем, доктором філософії в галузі політології, народним депутатом України І скликання, ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС, президентом Міжнародної організації «Союз Чорнобиль» (19902003), одним із засновників Української екологічної асоціації «Зелений світ» , першим заступником Голови Національної спілки письменників України. Володимир Федорович завітав до нас з презентацією трилогії "Кров свята", автором якої є він сам, а також книги Василя Слапчука "Та сама курява дороги".
Автор дуже цікаво розповідав про свій твір, про описані в ньому події. На зустрічі разом з В. Шовкошитним був присутній Валентин Добрий – учасник революції Гідності – прототип одного з головних героїв книги. До речі, трилогія В. Шовкошитного "Кров свята" висунута на здобуття премії імені Тараса Шевченка. Письменник вразив своїх поціновувачів чудовим читанням власної поезії, а також ознайомив  з новими книгами, які вийшли з друку у видавництві "Український приорітет".

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...