вівторок, 23 лютого 2016 р.

“Хотіла б я піснею стати”



23 лютого 2016 року о 14 год. в актовій залі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбувся тематичний вечір до 145-річчя від дня народження української поетеси Лесі Українки Хотіла б я піснею стати.
Леся Українка – людина виняткової мужності і принциповості, духовної краси і мистецького обдаровання. Видатний поет України і жінка з трагічною долею, вона увійшла в свідомість поколінь, як символ незламності і боротьби. Просто жінка, котра багато страждала, уміла кохати і хотіла бути потрібною. За своє коротке життя вона досягла вершин у багатьох різновидах літературної праці – поезії, драматургії, прозі, перекладах і фольклористиці, літературній критиці і публіцистиці.
Наталія Лановенко в образі Лесі Українки
До уваги присутніх було запропоновано виступи: української поетеси Надії Гуменюк, кандидата церковно-історичних наук Володимира Рожка, а також начальника відділу інформації Державного архіву у Волинській області Любові Коць.
Надія Гуменюк
Володимир Рожко
Любов Коць
Ірина Пантолік
Вірші декламували: Наталія Лановенко (в образі Лесі Українки), Яна Гловацька, Інна Прокопчук, Ольга Бура – студенти Волинського технікуму Національного університету харчових технологій, а також працівники книгозбірні Ірина Пантолік, Ольга Кириченко, Вікторія Яринюк, Галина Гриценя.
Ольга Кириченко
Ольга Бура
Вікторія Яринюк
Присутні мали можливість насолодитися майстерною грою акторів Волинського обласного академічного музично-драматичного театру імені Тараса Григоровича Шевченка Людмили Натанчук (Мавка) та Сергія Єрмаковича (Лукаш), які продемонстрували уривок з драми-феєрії “Лісова пісня”.
Уривок з "Лісової пісні"
Ведучі Іванна Волох та Марія Сидорова
Присутні студенти, викладачі, письменники
Розповідь ведучих Іванни Волох та Марії Сидорової про творчість і життя нашої славетної землячки було вдало доповнено слайд-показом.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...