середа, 18 травня 2016 р.

Перегляд фільмів до Днів ЄвропиУ рамках проекту «Кампанія відзначення Днів Європи в Україні – 2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем» за підтримки МФ «Відродження»» в Центрі Європейської інформації при Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбулося засідання Кіноклубу «Docudays UA» з переглядом і обговоренням документальних фільмів Сергія Лисенка «Євромайдан SOS» та «Південний кордон». Темі небайдужих українців, які втілюють і реалізовують благодійні проекти та волонтерські правозахисні ініціативи, присвячені ці стрічки.
До обговорення фільмів були запрошені:регіональний координатор взаємодії із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Волинській області Віталій Єлов та волонтер Полтавського Батальйону Небайдужих Наталія Чепела, яка за свою громадську діяльність була нагороджена медаллю «За жертовність і любов до України».

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...