вівторок, 14 червня 2016 р.

Світлана Костюк: « Пишу… Світлішає душа. І день світліший »
«Спішу сказати добрим людям, добрі слова з кимось приємним поговорити, когось розрадити, хоч і самій буває важко. Хочеться, щоб світ змінювався на краще, щоб у ньому стало більше світла і добра, щоб поезія невидимим смичком торкнулась людських душ». Цими словами відома українська поетеса Світлана Костюк привітала шанувальників поетичного слова, які зібралися на творчу зустріч з поетесою в актовій залі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки 13 червня 2016 року.
Пані Світлана – мужня волинянка, переможець Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича, дипломант Міжнародного конкурсу «Зірка полин», лауреат і переможець двох етапів Міжнародного літературного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча гора» ( до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка ), переможець конкурсів «Сто творів, які варто прочитати цього літа», «Незламні українці», «Викрадення Європи».  Авторка поділилася частинкою своєї творчості з присутніми, розповіла про участь у міжнародних конкурсах,  про найщасливіші миті свого життя.
Гарні слова про поетесу сказали її колеги-письменники Петро Коробчук, Ігор Ольшевський. Також на зустріч завітали педагоги пані Світлани: доцент СНУ імені Лесі Українки Лариса Павленко та викладачі Волинського державного училища культури і мистецтв  імені І. Стравінського Галина Ковальчук  і Лідія Маркевич. Вони з гордістю розповідали про перші кроки її творчості.
Сильну, відверту, щемливу поезію прочитала авторка, працівники бібліотеки та студенти Волинського технікуму НУХТ.
 «Починаю думати про прозу, адже останнім часом життя посилає мені багато випадкових людських сповідею…Але душа ще не відмолилася віршами…Тому молюся ними…Живу…Вчуся бути щасливою щодня і попри все…» – так сказала Світлана Костюк на завершення зустрічі.

 
 
 
 
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар