вівторок, 24 січня 2017 р.

"Три празники в гості..."


Ось і настала зима, і ми діждалися Різдвяних свят! Вже стало традицією відвідувати та вітати колядками пацієнтів та персонал  Волинського обласного госпіталю для ветеранів війни.


12 та 16 січня працівники відділу міського абонементу та бібліографічного відділу Волинської обласної наукової  бібліотеки імені Олени Пчілки спільно з учнями Луцької ДМШ №3 зробили незабутнє свято для пацієнтів та працівників закладу. 

Глядачі теплими та щирими аплодисментами сприйняли виступи дітей.


Дівчинка Маринка Зварич заспівала дуже зворушливу пісню про тата, адже її тато зараз перебуває в зоні АТО. Матюшенко Аліна подарувала слухачам пісню французькою мовою. Стецюк Іринка  та Денис Юрій дуже гарно заграли чарівні мелодії на скрипках. 
Дует дівчат-бандуристок весело виконали мелодійну колядку. 

Та найбільше всім присутнім сподобався ансамбль народної музики «Волиняни». Дітки настільки гарно і душевно виконали ряд колядок та віншувань, що пацієнти та медсестри назбирали малим колядникам цілу торбу солодощів.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...