середа, 1 березня 2017 р.

Весна ... Кохання... Квіти...

ВЕСНА… КОХАННЯ… КВІТИ…
(асоціативна книжкова виставка)
Що краще читати навесні? Все залежить від того,
які асоціації  виникають у Вас зі словом «ВЕСНА»:
«сонце», «природа», «квіти», «кохання», «посмішка», «гарний настрій»…
Пропонуємо книги для тих, хто прагне, щоб їхнє буденне життя стало щедрішим на добро, красу, романтику та любов.

Ми впевнені, що темрява зранку розсіється і що насправді все буде добре!
Пахор Борис. Важка весна / Б. Пахор. – Харків : Фоліо, 2008.
Позаду — важкі часи гоніння на словенців у фашистській Італії, робота санітаром у німецькому таборі смерті, попереду — лікування в санаторії, повернення до мирного життя. Буяння французької весни, вирування звільненого Парижа та цілюща природа його околиць стають не лише транзитною зупинкою на шляху повернення додому, а й рятівним містком між смертю та життям, подолати відстань між якими наснагу дають весна та кохання...Кирик Ю. Яблуневі квіти/ Ю. Кирик. – Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2016.
Найбагатше та найромантичніше місто сходу Австрійської імперії – Львів. Граф Станіслав Скарбек з першого погляду зрозумів – юна Софійка призначена йому долею. Він чекав, доки вона подорослішає, і за першої нагоди попросив у батьків її руки. Софійці він здавався справжнім принцом, який зійшов зі сторінок казок. І тепер цей принц – її чоловік. Та невдовзі дівчина розуміє, що вона ніколи не стане сенсом його життя. Усі сили й час він віддає своїй заповітній мрії – будівництву у Львові найбільшого у Європі театру... А Софійка так жадає бути коханою. Хто ж може здійснити її мрію

Винничук Юрій. Весняні ігри в осінніх садах / Ю. Винничук. – Київ : Піраміда, 2005.
Роман «Весняні ігри в осінніх садах» переміг 2006 року в номінації «Книга року ВВС». Це глибоко інтимний і відвертий твір, в якому зі зворушливою проникливістю постають одвічні проблеми Любові й Смерті. Тема кохання і пристрасті займає тут провідне місце. Але пристрасть, яка спонукає до самогубства, зумовлює і своєрідну композицію твору: навколо головного героя групуються інші герої — його коханки. Інтимне життя автора постає перед читачем голе, відверте й чуттєве. Але поява ще однієї героїні Мар'яни і несподіваний фінал змушують читача поглянути на роман з іншого кута зору. 

Немає коментарів:

Дописати коментар