четвер, 9 березня 2017 р.

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ

Щороку в березні відзначають українці на своїй землі і в зарубіжжі річницю від дня народження великого сина України, геніального поета і художника Тараса Григоровича Шевченка. Ми називаємо його ще апостолом правди і свободи, нескореним борцем за волю України.  Тарас Шевченко був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.
7 березня 2017 року у Волинському госпіталі для інвалідів війни пройшли „Шевченківські читання” – година поезії з циклу соціокультурних заходів у Волинському госпіталі для ветеранів війни поетичний калейдоскоп „Літературні обрії”. Присутні на заході з цікавістю слухали вірші Тараса Шевченка у виконанні працівників книгозбірні Ірини Пантолік, Наталії Шпанчук, Іванни Волох. На завершення години поезії пацієнти та медперсонал активно відповідали на запитання вікторини, яка стосувалася життя і творчості великого Кобзаря. Всі учасники отримали призи: календарики, ручки, блокноти.
Ми всі хотіли б дожити до часу здійснення Шевченкових ідеалів свободи і любові, коли справді нарешті
… на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люде на землі.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...