середа, 29 березня 2017 р.

Добридень, Слово!


Євгенія Іванівна Назарук 31 січня 2017 року відзначила полудень віку. Тож не випадково, що цей рік багатий на творчі і мистецькі зустрічі.
 Народилася в селі Мальоване Млинівського району Рівненської області. Слово – її покликання, доля. Після закінчення Луцького педінституту імені Лесі Українки з 1987 року працює вчителем словесності в Лищенській ЗОШ Луцького району. Дебютувала в літературі поетичною збіркою  «Ніч на моєму плечі» (2005). З тих пір до поетичного доробку додалися ще дві збірки _ «Танець бджоли» та «Медунки у грудні». Є автором надзвичайно  цікавого видання вчителів та учнів – «Гостини в частин рідної мови». ЇЇ слово – виважене, співчутливе  надзвичайно жіноче. Високу оцінку здобула як автор передмови до останнього видання роману В. Гея « Тенета для Полісся», де також була і редактором. Член Національної спілки письменників України.
У літературній годині прозвучали поезії у виконанні працівників бібліотеки, користувачів-студентів, а також самої авторки. Сторінки книги «Гостини у частин рідної мови» озвучили учні Лищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Виступила письменниця Валентина Штинько, яка є автором передмови до збірки поезій Є. Назарук «Ніч на моєму плечі» та директор державного підприємства «Надстир’я” Світлана Політило.Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...