неділя, 7 травня 2017 р.

Свято матері. Низький поклін і шана матерям

Мама, мати, матуся... Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово, бо ним ми звертаємось до найближчої, найдобрішої, найкращої, наймилішої для нас людини. Тільки вона нічого не пожалкує для своєї дитини, це вона в хвилину небезпеки ніколи не згадає про себе, все віддасть для того, щоб захистити свою дитину, зазнає будь-яких труднощів, щоб жилось їй краще. Віддасть усю свою мудрість душі, тепло свого серця, своє здоров’я .
Любов материнська не знає кордонів, страху, сумнівів. Вона очищає нас, зігріває, зупиняє нас перед безоднею. Мати тяжко страждає, якщо її дітей спіткало лихо, і розквітає, стає молодшою, веселішою, сильнішою, коли бачить, що її діти виросли порядними людьми.
У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, коли травами і квітами замаїться земля, теплий весняний вітер приносить до нас Свято Матері.
Працівники Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки та учні Палацу Учнівської Молоді у м. Луцьку привітали у Волинському обласному госпіталі інвалідів війни зі святом Матері. 

Музичні вітання прозвучали у виконанні Федорової Августини, Савчук Яни, Захарчук Катерини, Воркавенко Влади, Панасюка Назара солістів музичної студії "Лісова пісня" керівник Олександр Киричук.
Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...