понеділок, 19 червня 2017 р.

Слово об'єднує Україну

Події останніх років  примусили кожного українця відчути свою причетність до своєї країни, а також  зрозуміти, що ми господарі на власній землі. Свідомість українців постійно змінюється. Майдан та Революція Гідності потрясли не тільки Україну, а й увесь світ. Зігріта палкими серцями мільйонів національно свідомих українців з усіх регіонів, незалежна демократична держава Україна продемонструвала Європі і всьому світові, що українці – міцна духом волелюбна нація, яка навчилася поважати себе і яка зуміла відстояти свій демократичний вибір.

Базів В. Армагеддон на Майдані / В. Базів. – К.: Український пріоритет, 2014. – 160 с.
Безпощадне у своїй невідворотній сповідальності та всепоглинальне за своїм гостросюжетним магнетизмом Письмо автора справляє на читача вулканічне потрясіння, як і сам феномен Майдану на самосвідомість сучасного землянина. На смисловому тлі подається документальна маловідома історія про те, що і як призвело до Повстання, котре стало безпрецедентним актом кривавого вознесіння із провалля гуманітарно-кримінальної катастрофи для майже 50-мільйонного людського згромадження в центрі Європи. Водночас всенародний Бунт Гідності став прологом до визвольної війни - у супрязі з усім прогресивним світом - древньої Нації проти планетарної загрози земній цивілізації, яка постала перед очманілим людством осатанілими ордами московських варварів, що виринули на полях глобальної епохи із темних віків.
“Відлуння свинцевих громовиць”. – Львів : Видавничий дім “Панорама”, 2015. – с. 148.
“Відлуння свинцевих громовиць” – збірка націоналістичної поезії, створеної у період бойових дій на Східному фронті. Автори спостерігали за перебігом постреволюційних подій і через призму власних переживань та оцінок ситуації відобразили тінь Визвольної Війни за Свободу та Незалежність, яка темною хмарою вкрила нашу Батьківщину. Юнгерівські “Сталеві грози” минулого тисячоліття стали сучасними реаліями кривавої учти на Донбасі – ціни, яку вимагає її величність Свобода від синів та доньок нашого Краю. Свинцеві громовиці сягають луною зі Сходу на Захід, пробуджуючи ДУХ НАЦIЇ!
Волонтери. Мобілізаційна доба : збірка / укл. І передм. І. Карпи. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 256 с.
Це книга про звичайних людей поруч із нами, які іноді здаються справжніми атлантами, на чиїх плечах тримається наш світ. Тих, хто робить надзвичайне для бійців, поранених, сиріт, біженців, з ранку до вечора шукаючи можливості для допомоги: збирає гроші на ліки, надає притулок тим, хто залишив рідні домівки, годує, напуває, зігріває… Це волонтери. Мирні воїни світла.
Історії несепаратисток / упрорядкув. О. Тараненко. – Вінниця : Т. П. Барановська, 2015. – 96 с.
До збірки увійшли твори, що підготували студентки, викладачки та випускниці кафедри журналістики Донецького національного університету. Ці тексти – своєрідні життєві історії, філософські роздуми, публіцистичні есеї та міркування, спровоковані ситуацією на буремному Донбасі 2014 року.
Медвідь В. В. Незламні : повість-хроніка / В. В. Медвідь. –  Луцьк : ПДВ «Твердиня», 2014. – 96 с.
Три холодні місяці провели українці в центрі Києва під шквалом куль, гранат, коктейлів Молотова та бруківки. Тисячі наших співвітчизників боролися за своє майбутнє, за краще життя своїх дітей та внуків. Їх не здолали ні морози, ні безчинства силовиків, ні час. У повісті поєднано історії учасників протесту Сергія та Ані зі спогадами інших мітингувальників про буремні події 2013–2014 рр.
Рудневич М. Я з Небесної Сотні : повість / М. Рудневич. –  К. : «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2014. – 182 с.
Герой повісті молодого письменника Марка Рудневича чимось нагадує селінджерівського Голдена Колфілда. 19-річний студент Макс зі Сміли легко й відверто оповідає про своє життя — про навчання, однокурсників, родину, про свою кохану дівчину Іванку, яка вчиться в Києві, а батьки хочуть відіслати її на навчання до Франції... Але стається Майдан, і Макс зі своїм другом-однолітком їде до Києва. Зрештою, це повість про три вирішальні доби на Майдані. Ви згадаєте все, ви ще раз переживете ті тривожні лютневі дні і, мабуть, будете плакати, і ще довго пам’ятатимете простого хлопця зі щирою душею — Макса зі Сміли..
Вдовиченко Г. Маріупольський процес : роман / Г. Вдовиченко ; передм. В. Лиса. –  Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 288 с.
Усе як на війні: втрати, біль, знову втрати… Роману й Ользі судилися не найкращі часи для зустрічі. Полонений укр і сепаратистка — чи є зараз гостріша суперечність? Але безодня, яка здавалася нездоланною, поступово щезає. Бо в житті існує щось набагато важливіше за ненависть…
Филипчук З. День і ніч навколо багаття : роман-репортаж / З. Филипчук. –  Львів : «Апріорі», 2015. – 204с.
Час іде стрімко. І вже те, що відбувалося не так давно на наших очах, сьогодні стає історією. Саме такі події - зима 2014 року в Україні - описуються в новій книзі. Автор перебуває в гущі народу, що вийшов виборювати свою людську гідність, і через його думки, погляди, переживання, діалоги з ближніми спостерігається суть життя - від найостаннішого злидаря-безхатченка до найперших багатіїв при владі, що пнуться керувати планетою. Для широкого кола читачів.
Чупа О. Казки мого бомбосховища : роман / О. Чупа ; передм. С. Андрухович. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 224с.
Дванадцять квартир у під`їзді великого будинку. Дванадцять трагічних, зворушливих, сумних і дивовижних історій. У звичайній «сталінці» звичайного робітничого містечка живуть звичайнісінькі люди Вєрка, алкоголічка зі стажем; філологи зі світовими іменами Ярополк і Федора Задорожні з дітьми Кирилом та Мефодієм; колишній «беркутівець» Бембі та інші. Їхні життя — це суми халеп завалений пам`ятник і показове самогубство, несподівані знайомства і листи далеким коханим, зухвалі плани захоплення влади і все те, що зазвичай називають «інші страшні".
Лойко С. Аэропорт : роман / С. Лойко. – К : Брайт Букс, 2015. – 336 с.
Кто на сегодня может с уверенностью сказать, что знает, каково это – быть героем и защитником отечества? Редкий случай – получить информацию из первых уст – предоставляется благодаря роману известного журналиста и корреспондента газеты Los Angeles Times Сергеем Лойко.
Савченко Н. Сильне ім’я Надія / Н. Савченко. – К : Юстініан, 2015. – 328 с.
Надія Савченко - українська жінка-патріот, Герой України, справжній борець за свободу та незалежність України. 33-річна киянка поїхала на Луганщину воювати як доброволець. Вона має звання старшого лейтенанта української армії та є єдиною жінкою-пілотом бомбардувальника Су-24. Має більше 10 років досвіду служби в армії, зокрема в Іраку. Стала широко відомою після потрапляння до російського полону та засудження за вигадані Росією злочини. Перебуваючи в заточенні, за прикладом багатьох своїх співвітчизників, Надія розпочала власну боротьбу - мовою тюремних нотатків та протестів. Так з’явилась її власна літературна праця - «Сильне ім’я Надія».
Положій Є. Іловайськ. Розповіді про справжніх людей / Є. Положій. – Харків : Фоліо, 2015. – 378 с.
До річниці трагічних подій під Іловайськом 10 серпня – 3 вересня 2014 року, що увійшли в історію під назвою "Іловайський котел", видавництво "Фоліо" випустило книгу Євгена Положія "Іловайськ" у двох версіях – українською та російською мовами. У серпні 2014 року українські та світові ЗМІ спалахнули заголовками, що лякали, обурювали, знерухомлювали. Іловайськ. Невеличке місто, однак важливий залізничний центр, на схід від Донецька, яке у свідомості українців з географічної точки стало точкою болю.
Талан С. Оголений нерв : роман / С. Талан. – К Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 544 с.
Мирне й спокійне життя, міцна родина, вірні друзі... Усе, що здавалося непохитним, перевернулося догори дном. Війна роздирає навпіл усі зв`язки, і рідні люди й вірні друзі стають ворогами…Кілька місяців 2014 року Сєвєродонецьк перебував під владою ополченців. Цей короткий проміжок часу став нездоланним для родини Насті Агафонової. Син, запальний прихильник Майдану і патріот України, боротиметься із сепаратистами, а дочка — вступить до ополчення... Так само розійдуться й шляхи друзів Геннадія, нерозлучних змалечку хлопців. Бо війна проходить і по родинах, і по душах…

Немає коментарів:

Дописати коментар