неділя, 15 жовтня 2017 р.

День захисника України

"ЗА УКРАЇНУ, ЗА ЧЕСТЬ, ЗА СЛАВУ, ЗА НАРОД!"
В рамках проекту Поетичний калейдоскоп "Літературні обрії" з циклу соціокультурних заходів у Волинському госпіталі для інвалідів війни працівники відділу міського абонементу Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки напередодні святкового дня  провели годину патріотичної поезії "За Україну, за честь, за славу, за народ". Для пацієнтів  госпіталю прозвучали сердечні привітання  із Днем захисника України – святом, яке  сповнене багатими козацькими традиціями, мужністю та героїзмом визволителів рідної землі.

Гарні слова прозвучали з вуст ведучої заходу Ірини Пантолік: У День захисника України ми хочемо віддати шану всім чоловікам, які відстоюють незалежність українського народу та нашої держави. Ви втілюєте мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи. Нехай Ваша сила буде завжди заснована на любові. Нехай мир буде аксіомою, а не винятком. Нехай удома на Вас завжди чекають. Ви наша гордість і честь!
У цей день звучала поезія сучасних українських авторів у виконанні Ірини Пантолік, Валентини Ткачук працівників книгозбірні та звучали побажання родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії та миру!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...