четвер, 12 квітня 2018 р.

Зустріч з актором, письменником, громадським діячем Василем Грибом


    Презентація кінороманів Василя Гриба в Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки. Літературна світлиця головної бібліотеки Волині 11 квітня 2018 року радо вітала довгоочікуваного гостя – заслуженого артиста України Василя Пилиповича Гриба, який постав перед шанувальниками свого багатогранного таланту як письменник, автор кінороманів „І кози в золоті, і цап у сережках” (у 2-х книгах), „Спадок для польової русалки”, „Син капітана” (у 2-х книгах). Саме на початку квітня письменник отримав із друкарні 2-у книгу кінороману „Син капітана”, яка розпочала свій шлях до українського читача.
    Під час презентації, яку вела завідувач відділу бібліотеки Іванна Волох, Василь Гриб коротко розповів про свій творчий шлях актора на сцені Волинського українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка, зокрема, про роботу над творами вітчизняного репертуару.
    Під час презентації своїх друкованих видань Василь Пилипович продемонстрував блискуче володіння аудиторією, вміння цікаво інтерпретувати власні літературні тексти. І це не випадково, адже він є випускником Київського театрального інституту імені Карпенка-Карого. Його наставником був видатний майстер – Анатолій Скибенко.
    Були зачитані уривки з кінороманів, які ще чекають свого екранного втілення - „І кози в золоті, і цап у сережках”, „Спадок для польової русалки”.
    За підсумками презентації було вирішено наступну зустріч Василя Гриба з читачами
книгозбірні присвятити нещодавно завершеній дилогії „Син капітана”.

Немає коментарів:

Дописати коментар