субота, 13 жовтня 2018 р.

Я син, я воїн, я майбутнє (до Дня захисника України)

Усі ми належимо до української  нації, що виплекала впродовж своєї історії таких відомих діячів, як Тарас Шевченко, Іван Франко, Григорій Сковорода, Леся Українка та багатьох інших не менш славетних наших співвітчизників.  Усі вони своєю чесною працею прагнули утвердити український народ як націю, постійно працювали на підвищення його авторитету.
Бути українцем - значить пишатися своєю Вітчизною. І нам є чим пишатися. Ми пишаємося красою української природи, давніми традиціями і мудрістю предків, найбагатшою культурною спадщиною.
14 жовтня є особливим днем для українців, він поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічну.
На Покрову ми вшановуємо пам'ять і тих. хто у різні часи боронив нашу землю від ворога.
 
Працівники відділу міського абонементу Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки спільно із учнями Волошківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ковельського району створили свято для пацієнтів та персоналу Волинського госпіталю для інвалідів війни.
Пісні прозвучали у виконанні Діни Радзивілюк, Анни Філонюк, Руслани Грич та Анастасії Оніщук. Хореографічні композиції виконав танцювальний колектив Волошківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ковельського району.Відвідувачі заходу були задоволені!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...