вівторок, 4 грудня 2018 р.

Інформаційно-літературний тренінг "Бібліотерапія: читаючи, зцілюємось"

4 грудня відділ міського абонементу Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки провів інформаційно-літературний тренінг "Бібліотерапія: читаючи, зцілюємось" (до міжнародного дня інвалідів) для студентів, майбутніх мам, колег книгозбірні.
Також представлена книжкова виставка "Спілкуємось серцем ...".
Бібліотерапія – це лікування людини словом, книгою. Вона займається вивченням особливостей читацького сприйняття під час хвороби і розробкою способів психологічної корекції за допомогою спеціально підібраної літератури. На сьогодні, бібліотерапія, як допоміжний засіб лікування, розвинута у багатьох країнах світу.
Британські вчені експериментальним шляхом з’ясували, що читання книг – найкращий спосіб розслабитися і зняти стрес. Нейрофізіологи з Університету Сассексу (Великобританія) виявили, що ні музика, ні прогулянка, ні відеоігри не розслабляли досліджуваних, так, як звичайне читання книг. Люди, що зазнавали сильного стресу розслаблялися і виходили із стану напруження швидше за все, занурившись у читання.
"Книжковий голод – надто серйозна річ. Дозвольте призначити вам лікування".( Крістофера Морлі "Примарна книгарня").

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...