вівторок, 14 травня 2019 р.

День матері!Мама ! Найдорожче слово в світі
Де б не був ти, що б ти не робив.
Назавжди вона твій шлях освітить
Ніжним серцем відданим тобі!

В Україні жінка споконвіку асоціюється з берегинею сім'ї. Величезну роль у житті кожного з нас відіграє перша, найрідніша у світі людина — мама, саме від неї залежить яким буде майбутнє людини, родини, країни та світу в цілому.
День матері – один із найсвітліших днів у році, що символізує важливість найріднішої людини у нашому житті.
У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у небі пташиний спів, коли травами і квітами заквітчується земля, теплий весняний вітер приносить до нас Свято Матері.
В рамках проекту поетичний калейдоскоп „Літературні обрії”– цикл соціокультурних заходів у Волинському госпіталі для ветеранів війни працівники відділу міського абонементу провели  музично-літературну годину поезії „ Нічого кращого немає, як тая мати молодая з своїм дитяточком ” . Для глядачів прозвучали пісні у виконанні вихованців  музичної школи № 3 м. Луцька. Пацієнти та медичний персонал госпіталю були дуже вдячні виконавцям  і надзвичайно задоволені проведеним заходом.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Три празнички в гості

Різдво – це тихе сімейне свято. Очікування першої зірки, що сповістила про народження Божого Сина, перетворюється в очікування дива і к...