понеділок, 24 лютого 2020 р.

Музично-методичний проєкт "LISTEN"

Музично-методичний проєкт "LISTEN", який відбувся 8 лютого 2020 року, вразив різномаїттям юних музикантів! Говорили відверто про написання власних пісень, складності роботи у дуетах, гуртах та великих колективах. Слухали про секрети закулісся.  "Метою заходу стало бажання довести молоді, що вони можуть показати свої таланти і не соромитись стукати у двері, коли треба допомога", - каже Катерина Лебедь.
Віталій Муляр додає:
"Хотіли, щоб молодь бачила, що сучасна музика - це не лише "мокі кроси". Учасники були вільні у виборі музичних творів, з якими вони хотіли б виступити. Співали про самотність під укулеле, грали на фортепіано авторські твори про зародження життя. У залі була присутня Юлія Штець, викладачка ВККіМ імені Ігоря Стравінського. У ті моменти, коли на сцену виходив новий учасник, її очі світилися гордістю за своїх учнів.

Дякуємо ведучому та організтору Віталію Муляру, співорганізатору Катерині Лебедь, а також методистам та артистам: Король Олександрі, Лосєвій Наталії, Малдрику Сергію, Томчук Катерині!!!


Джерело: http://volga.lutsk.ua/view/30680/

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...