понеділок, 16 березня 2020 р.

Читай українське!


Валерій Шевчук - інтерпретатор українського літературного бароко, гідний взірець сучасного подвижництва на терені української літератури, культури та історії. Мало яка державна культурна інституція може похвалитися таким кількісним, різноплановим, а головне, якісним доробком.

 ВДОУНБ ім. Олени Пчілки рекомендує:

"Чотири романи". До книжки увійшли романи і повісті, дія яких охоплює п’ять століть. Роман «На полі смиренному» змальовує події ХІ–ХІІ ст., «Око прірви» — події ХVI ст., «Мор» — про чуму у Львові в 20-ті роки ХVII ст., «Сповідь» — про події ХVIII ст.

"Три листки за вікном". Химерна й захоплива таємничо-детективна історія трьох поколінь Турчиновських, яка бере початок у далекому XXVII столітті.

"Птахи з невидимого острова". До книжки дібрано три філософські повісті з пригодницько-фантастичними фабулами (так звані мислительні детективи). Завершує книгу «Маленьке вечірнє інтермеццо» — зразок гумористично-фантастичної повісті.  Повісті «Птахи з невидимого острова» та «Початок жаху» було інсценізовано й поставлено в театрах Києва та Львова.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...