понеділок, 13 квітня 2020 р.

Улюблений читач Волинської ДОУНБ імені Олени ПчілкиДо тих, хто самовіддано і до глибини душі любить книгу, вбачає у ній джерело мудрості і спокою, належить лікар за фахом, палкий книголюб за вподобанням Людмила Олександрівна Тимошенко. Своїй любові до друкованого слова та головної бібліотеки вона не зраджує понад 50 років – відтоді, як приїхала в Луцьк після закінчення Івано-Франківського медичного інституту. Донедавна Людмила Олександрівна працювала лікарем-фтизіатром в Волинському протитуберкульозному диспансері. У березні вийшла на заслужений відпочинок. Тож книги заповнюють значну частину вільного часу шановної лучанки. Продовжує бути життєлюбом та оптимістом.
Людмила Олександрівна як читач віддає перевагу творам фантастичного жанру, новинкам сучасної зарубіжної та української літератури. Цікавиться і надходженнями в галузі детективу. Вона – цікавий, вдумливий співрозмовник бібліотекарів, вміє щиро порадити і допомогти у придбанні та виборі книг. Не випадково у 2011 році їй надано звання Почесного читача Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки.
Перед початком карантину 12 березня 2020 року Людмила Олександрівна завітала в відділ міського абонементу, аби взяти необхідну «порцію духовного еліксиру», яким для неї є книги.
Працівники бібліотеки неймовірно пишаються такими вірними друзями книгозбірні та зичать шановній Людмилі Олександрівні міцного здоров’я, відваги у спільному подоланні негараздів, які переживає український народ у ці весняні тривожні дні.
До зустрічі у бібліотеці!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...