неділя, 2 серпня 2020 р.

Тренінг "Бібліотека у культурних та креативних індустріях"Не зважаючи на обмеження пов’язані з карантином, липень 2020 року став напрочуд продуктивним для працівників відділу міського абонементу Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки.
 У межах проєкту "Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги" відбувалися тренінги на тему "Бібліотека у культурних та креативних індустріях". 
Завдячуючи  чудовим тренерам Ірині Шевченко, Вікторії Данелян, Ірині Тітаренко,  учасники тренінгу дізналися, що таке креативні культурні індустрії та як бібліотеки можуть долучатися до творення культурних просторів, а також почерпнули багато знань щодо бібліотечного маркетингу, ознайомилися із прикладами успішного партнерства та фандрейзингу. Оксана Бояринова та Ярослава Сошинська розповіли, як розробити план впровадження послуги та як користуватися безкоштовними онлайн-інструментами для графічного дизайну, що згодом буде використано у промоції бібліотеки та її послуг.
 Під час другого етапу участі у проєкті "Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги" учасники здійснювали самостійні практичні завдання, а саме створювали презентації прототипів майбутніх бібліотечних послуг, складали маркетинговий план-стратегію, вчилися комунікувати з цільовою аудиторією, створювали промоційні матеріали для бібліотечних послуг та ін. Після закінчення тренінгу кожен учасник отримав сертифікат.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Золоте покоління

23 грудня члени клубу "Золоте покоління" зустрілися з нагоди настання  новорічних свят, читали вірші українських поетів та свої ...